тел. +38-0619-44-00-10
тел. +38-067-110-77-10
тел. +38-068-888-84-88

e-mail: impel@impel.com.ua
Режим работы:
www.tractor-service.com
офис :         ••••••• 09.00-18.00
Качество - важнее цены.www.tractor-service.com Українська мова Українська мова   Русский язык Русский язык    

гідравліка силова. гідравлічне устаткування.

Ми раді вітати Вас на нашому сайте!

Трактор-Сервис.com - Якість - важливіше ціни.     Основним видом діяльності підприємства є виробництво, і реалізація запасних частин до сільськогосподарської техніки ведучих підприємств виробників. Сьогодні ми пропонуємо нашим споживачам понад 5000 найменувань, спеціалізованих запасних частин на комбайни і трактори, як вітчизняного виробництва, так і виробництва ведучих країн у цій області, а також ремонт і відновлення гідравлічних силових машин, гарантійне і післягарантійне обслуговування.
   Головним принципом нашої роботи є впевненість у якості поставляемых товарів, забезпеченні гарантійних зобов'язань. Якість - важливіше ціни. Цей принцип допомагає нам підтримувати тривале і взаємовигідне співробітництво з нашими клієнтами. Наш успіх заснований на довірі покупців, що перевірений часом.
   На сайте Ви знайдете повний асортимент силової гідравліки: шестерні насоси НШ, гідромотори, гідронасоси, гідрорули, насоси-дозатори, гідророзподільники, гідроциліндри, ТНВД, запасні частини до тракторів К-700А, К-701, К-702, МТЗ-80, Т-150, Т-150ДО, ДТ-75, ДТ-75М, Т-16М, Т-40М, Т-25А, К-700, ЮМЗ-6, Т-170, комбайнам СК-5 "Нива", Дон-1500Б, Дон-1500А, Дон-1200, Дон-1200Б и сільгосптехніці вітчизняного і закордонного виробництва.

   Інформацію про ціни і номенклатуру на запчастині до тракторів і комбайнів Ви можете одержати, зайшовши на сторінку Каталог запчастин. Асортимент запасних частин і комплектуючих обновляється регулярно. Сформований по категоріях він дозволяє легко знайти необхідні запчастини і комплектуючі.

Повний асортимент продукції компанії: каталог продукції

Шестерні насоси НШ Пусковий двигун Гідророзподільники Турбокомпресора Гідронасоси Гідроциліндри Гідромотори Запасні частини К-700
    Так само можна завантажити повний прайс-лист до себе на комп'ютер (архів можна подивитися використовуючи архиватор, файл представлений у форматі MS Excell (з цінами). Прайс-лист на сайте обновляється що понеділка.
   Якщо Ви не знайшли в прайсе цікавлячої Вас позиції на запчастині і комплектуючі, подзвоните нам або скиньте по факсу або електронній пошті заявку і ми постараємося виконати неї в найкоротший термін.

ремонт гідравлічного устаткування


Трактор-Сервис.com - Ремонт гідравлічного устаткування.    Надаємо весь комплекс заходів щодо виробництва и ремонтові гідравлічного устаткування. Зборка, розбирання, дефектация, мийка, заміна зношених деталей, притирання, іспит на стенді з регулюванням і остаточним доведенням і фарбуванням виробляється в спеціалізованій майстерні висококваліфікованими фахівцями. Уся продукція, зроблена або минулий капітальний ремонт, проходить комплекс заходів щодо перевірки на спеціальних стендах. Ремонт виробляється по кресленнях і технології заводів виготовлювачів. На усі відремонтовані запчастини предостовляется гарантія.
Ремонт гідророзподільників Ремонт пускових двигунів
Ремонт гідроциліндрів Ремонт повітряних компресорів
Ремонт ТНВД Ремонт гідронасосів
Ремонт турбокомпресорів Ремонт гідромоторів
Ремонт шестерних насосів Ремонт гідростатики
Ремонт стартерів Ремонт генераторів
Ремонт ГУРа Ремонт кошиків зчеплення
Ремонт гідрокермо, насосів-дозаторів Ремонт КАМАЗ

   Надаємо можливість обміняти запчастини і комплектуючі, що виробили ресурс і вийшли з ладу, на агрегати, відремонтовані за заводською технологією, оплачуючи при цьому тільки ремонт і нові комплектуючі. Організація або фізична особа, що здає устаткування, що було в експлуатації, забирає відремонтований агрегат, оплачуючи лише послугу ремонту і відсутні запчастини.

доставка запчастин


Трактор-Сервис.com - Доставка запчастин.    Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу на можливість доставки запчастин і комплектуючих у зручне для Вас місце по всій території УКРАЇНИ.
   Доставка по Україні осущестляется транспортними компаніями (склад-склад).
Ви одержите своє замовлення в офісі транспортної компанії в зручне для Вас час. Тарифи і терміни залежать від відстані і ваги відправлення. Після відправлення ми повідомимо Вам номер декларації і дату прибуття. Доставка по Україні - платна, за допомогою фірм-перевізників здійснюється на умовах 100% передоплати на наш розрахунковий рахунок. Усі відправлення оплачуються замовником при одержанні. Більш докладно з умовами і вартістю доставки в інші міста України ви можете, ознайомиться на сайтах служб доставки.

   Росія/ СНД.
   Термін доставки здійснюється в стислий термін. Доставка здійснюється за схемою "м.Мелітополь - м.Москва".
   Якщо Вас не улаштував жоден із запропонованих нами варіантів доставки зв'яжіться з нашим менеджером. У кожнім конкретному випадку ми завжди готові погодити з Вами найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару.


Гидравлические системы

Аксиально-поршневой
Гидронасосы нерегулируемые 410.56
Гидронасосы нерегулируемые 410.56 аналог 310.56
в наличии грн.
Аксиально-поршневой
Гидронасосы 311.112.М
Гидронасосы регулируемые однопоточные 311.112.М
в наличии грн.
Гидроцилиндр телескопический
Гидроцилиндр ГАЗ 3-х штоковый
Гидроцилиндр подъема кузова ГАЗ 3-х штоковый. Общий ход-410мм, расстояние между осями-695мм
2210 грн.

Постачальник запчастин до тракторів, сільськогосподарській, автодорожній і спеціальній техніці Агроснабженческая компанія ООО ИМПЕЛ. Тільки сертифіковані товари, ввічливе обслуговування, різноманітний асортимент, низькі ціни, зручна доставка, гарантійний сервіс. На сайте Ви знайдете повний асортимент гідравлічного устаткування - насоси НШ, гідромотори, гідронасоси, гідророзподільники, гідроциліндри, гідрорули, насоси-дозатори. Запчастини до тракторів К-700А, К-701, К-702, МТЗ-80, Т-150, Т-150К, ДТ-75, ДТ-75М, Т-16М, Т-40М, Т-25А, ЮМЗ-6, Т-170, комбайнам СК-5 Нива, Дон-1500Б, Дон-1500А, Дон-1200, Дон-1200Б и сільгосптехніці вітчизняного і закордонного виробництва. Ремонт і відновлення запчастин для гідросистем тракторів, комбайнів, сільськогосподарських, лісових, дорожньо-будівельних і інших мобільних машин.